سیویل وب

سیویل وب

مرجع مهندسی عمران و معماری

 کنگره بین المللی معماری و شهرسازی معاصر خاورمیانه
فرادرس
کانال تلگرام سیویل وب

کنگره بین المللی دینامیک سازه، عمران و مقاوم سازی ساختار شهری

civilweb مزایای شرکت در کنگره: 1- امکان تعامل و همکاری رو در رو بین اساتید، صاحب نظران، مدیران و دست اندرکاران بخش هنر، معماری و شهرسازی کشور 2- رونمایی از مقالات پذیرفته شده در پایگاه سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی و سایر ژورنال های پشتیبان کنگره 3- ارائه گواهی حضور در کنگره برای شرکت کنندگان بدون مقاله با شرکت در ویدئو کنفرانس اینترنتی 4- عدم تفاوت بین گواهینامه های پذیرش مقاله برای شرکت کنندگان حضوری و غیر حضوری 5- ثبت نام از علاقه مندان جهت شرکت در کنگره به صورت حضوری وغیر حضوری 6- آشنایی با اساتید برجسته کشور و ده ها نماینده، کارفرما و سازمان در زمانی کوتاه 7- ارائه گواهی مقاله و لوح فشرده مقالات کنگره با درج تمامی مقالات پذیرفته شده 8- اهداء بسته کنگره شامل لوح فشرده مجموعه مقالات کامل به مقاله دهندگان 9- ارائه گواهی پذیرش، چاپ و ارائه مقاله برای مقاله دهندگان 10- صدور گواهی پذیرش مقاله به تعداد نویسندگان 11- اهداء تندیس و لوح تقدیر و جوایز نفیس 12- برگزاری پنل ها و کارگاههای تخصصی - جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه ورود به سایت کنگره کلیک کنید.

ورود به سایت کنگره...


Amir Sepahvand

دانلود پروژه بتن 5 طبقه + فایل های ایتبس و اتوکد

پروژه بتن 5 طبقهپروژه بتن 5 طبقه

این پروژه بتن 5 طبقه یک پروژه دانشجویی بتن می باشد که به طور کامل تهیه شده است و دارای فایل های محاسبات این ساختمان 5 طبقه بتنی می باشد و شامل فایل های ایتبس،نقشه های سازه ای اتوکدی به صورت کامل می باشد.

مختصری در مورد این پروژه بتن 5 طبقه :

مشخصات سازه ای :

سیستم سازه ای که برای این ساختمان در نظر گرفته شده است در جهت x و در جهت y قاب خمشی بتن آرمه متوسط + دیوار برشی متوسط می باشد.سقف سازه از نوع تیرچه و بلوک با بلوک پلی استایرن و خاک منطقه تیپ 3 می باشد.
سقف را از نوع تیرچه و بلوک یونولیتی با تیرچه به ارتفاع 25 سانتی متری در نظرگرفته شده است.
دیوارهای اصلی طبقات را با آجر مجوف به ضخامت 22 سانتیمتر و دیوارهای داخلی نیز از آجر مجوف به ضخامت 22 سانتیمتر و 02 سانتیمتر می باشد .
مصالح مصرفی بتن با عیار 202 کیلوگرم بر متر مکعب ساخته و اجرا می گردد.
سقف ساختمان تیرچه و بلوک طراحی شده که با توجه به جهت نشان داده شده در پلان تیر ریزی اجرا می گردد. مقاومت 22 روزه بتن مصرفی در اسکلت سازه اعم از سقف ها و پی ها و ….. با عیار 052 کیلوگرم بر متر مکعب بوده و عیار بتن مگر مصرفی در کف پی ها 052 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد.

مشخصات معماری :

ساختمان با کاربری پارکینگ در طبقه زیرزمین و کاربری مسکونی در سایرطبقات و همچنین با اسکلت بتن آرمه در استان کهگیلویه و بویراحمد و مشخصاً در شهر یاسوج می باشد.این ساختمان بدون احتساب خرپشته به عنوان طبقه ، دارای پنج طبقه می باشد.[منبع]

 

مطالب سیویل وب را در کانال تلگرام سیویل وب دنبال کنید ♥

اشتراک گذاري در فيس بوک اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در توييتر اشتراک گذاري در google+ اشتراک گذاری در دیگ
کانال تلگرام سیویل وب

حمایت از ما